Na co wydać pieniądze

Jutro na moje konto wpłynie pierwsza pensja na stanowisku, jakie obecnie zajmuję, czyli na stanowisku asystentki dyrektora w łódzkiej firmie budowlanej. Przyznam, że nie mogę się już doczekać gdy zajrzę na swój rachunek i zobaczę dodatkowe 2,5 tysiąca złotych! Dokładnie wiem ile będę dostawała za wypełnianie obowiązków asystentki, jednak mentalne wyobrażenie sobie tych pieniędzy nie może być porównane z prawdziwym ich widokiem na swoim koncie!

33Wiem, że jak na stanowisko asystentki dyrektora 2,5 tysiąca złotych to nie tak wiele, jednak jako osoba młoda, bez bogatego doświadczenia zawodowego nie mam co liczyć na więcej, a i tak te 2500 zł na rękę to całkiem niezła sumka. Podejrzewam, że niewiele moich koleżanek może się pochwalić podobnymi zarobkami – większość pracuje w sklepach obuwniczych lub ubraniowych i wyciąga nie więcej niż 1700 zł miesięcznie.

Cały czas zastanawiam się na co przeznaczę zarobione przez siebie pieniądze, asystent dyrektora Łódź. Oczywiście część pensji pójdzie na opłaty i życie, jednak po odliczeniu niezbędnych kosztów zostanie mi całkiem sporo środków na jakieś drobne przyjemności. Jako, że będzie to moja pierwsza pensja muszę ją wydać na coś przyjemnego, co bardzo poprawi mi humor. Jak znam życie pewnie na weekendzie wybiorę się do Manufaktury i zaszaleję w ulubionych sklepach. Ale to będzie przyjemność móc powydawać własne pieniądze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *