Przed konferencją

Jutro razem z moim dyrektorem wyjeżdżam z miasta na konferencję zorganizowaną dla dyrektorów medycznych placówek specjalistycznych z terenu Górnego Śląska. Konferencja odbędzie się w Katowicach i będzie trwała aż trzy dni. Dla wielu przyjezdnych uczestników spotkania zorganizowano miejsca w hotelach i pensjonatach, jednak jako, że my mieszkamy zaledwie dwadzieścia kilometrów od hotelu, w którym odbędzie się konferencja, nie korzystamy z możliwości noclegu. I ja i dyrektor wolimy po długim dniu siedzenia na niewygodnych fotelach wrócić do własnych domów i położyć się we własnych łóżkach.

36Nieco zdziwiłam się, gdy mój szef zaproponował mi udział w konferencji razem z nim. Zazwyczaj na takie spotkania jeździ sam i mnie, swoją asystentkę, zostawia w biurze i nakazuje jej opiekować się całą firmą. Tym razem ja również jadę na konferencję i będę stanowiła prawą rękę dyrektora, asystent dyrektora Dąbrowa Górnicza.

Już nie mogę się doczekać tych trzech dni konferencji, zwłaszcza że nigdy wcześniej nie byłam na podobnym zjeździe. Z tego, co opowiadał mi prezes, w konferencji będzie uczestniczyło około 100 osób czyli dość sporo. Część członków zarządów na pewno weźmie ze sobą swoich asystentów, dlatego nie będę osamotniona w swojej funkcji. Moim zadaniem będzie słuchanie wszystkiego z uwagą i notowanie wszelkich ciekawych informacji.

Najbardziej nie mogę doczekać się obiadu, który podobno będzie przepyszny. Hotel, w którym odbywa się konferencja słynie z przepysznej kuchni i nie mogę się doczekać by ją sprawdzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *