Mam haka

41Gdyby kiedyś mój przełożony, dyrektor naszej firmy bardzo mocno nastąpił mi na odcisk, a ja chciałbym się zrewanżować mu pięknym za nadobne, na pewno znalazłabym wiele możliwości popchnięcia dyrektora i jego firmę w bardzo nieciekawą sytuację. Jako asystentka dyrektora Stalowa Wola mam dostęp do wielu poufnych i tajnych informacji, o których tak naprawdę nie powinnam mieć bladego pojęcia. Jako, że jestem jednak osobą przewidującą i lubiącą zabezpieczać swoją przyszłość, zawczasu wyniuchałam wszelkie przekręty i zebrałam informacje, jakie mogłyby okazać się potrzebne w ewentualnej batalii z dyrektorem. Na razie do takiej sytuacji nie doszło, mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie, jednak oręże zawsze trzymam w odpowiedniej odległości, gotowa, by wytoczyć przeciw przełożonemu najcięższe działa.

Jestem ciekawa czy gdzieś w Polsce istnieje firma, w której nigdy nie doszło do żadnych matactw, przekrętów i machlojek. Oczywiście nie mam tu na myśli przedsiębiorstw, które powstały rok, dwa lata temu, a firmy, które działają na polskim rynku co najmniej kilkanaście lat.

Zatrudniająca mnie firma istnieje od końca lat 90’ i przez kilkanaście lat swojej działalności zdążyła umoczyć palce w kilku szemranych sprawach, którymi bardzo chętnie zainteresowałyby się odpowiednie służby. Na razie interesować się jednak nie będą, bo nic o tych sprawach nie wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *