Jak zadbać o swój wygląd i nienaganny ubiór w każdej sytuacji?

kobieta eleganckaJak Cię widzą, tak Cię piszą – w tym powiedzeniu jest wiele prawdy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby być postrzeganym z jak najlepszego punktu – koniecznie postaw na odpowiedni ubiór i nienaganny wygląd w każdej chwili dnia!

Jako asystent dyrektora każdego dnia musisz się prezentować wręcz nienagannie. Na pewno zależy Ci na tym, aby robić dobre wrażenie nie tylko na swoim pracodawcy, ale również jego gościach, czy też po prostu Twoich współpracownikach. To jest możliwe, wystarczy, że postawisz na odpowiedni ubiór i świetny wygląd. Nie jest to wcale tak trudne, jak mogłoby Ci się wydawać.

Jak ubierać się do pracy?

W wielu firmach obowiązuje dress code, którego należy przestrzegać. Jeżeli nie jest tak w Twoim przypadku i masz pełną dowolność, jako asystent dyrektora powinieneś postawić raczej na minimalistyczny, ale elegancki ubiór. Dobrze skrojona koszula, a także eleganckie spodnie to dobry wybór w każdej sytuacji. Marynarka odpowiednio dopełni całej stylizacji.

Kobiety z kolei powinny raczej postawić na sukienki, spódnice, a także eleganckie bluzki. Oczywiście panie, które preferują ubiór spodni, również mogą sobie na to pozwolić. Jeżeli chodzi o sam makijaż to musi on być stonowany. Na czasie nieustannie jest make-up no make-up, który podkreśla urodę każdej kobiety, wyrównując przy tym koloryt skóry. Kwestia butów również jest dyskusyjna. Obuwie oczywiście powinno być wygodne, ponieważ spędzasz w nim bardzo wiele czasu w ciągu dnia. Wysokie szpilki w tym przypadku raczej nie zdadzą egzaminu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *