Wakacje nadal trwają, a w wielu miastach Polski panują nieziemskie upały. Niestety, mus to mus i do pracy chodzić trzeba. Jak rozwiązać tę sytuację? Przede wszystkim warto postawić na właściwy ubiór. Przekonaj się, jaka odzież będzie odpowiednia latem.

Jako asystent dyrektora przede wszystkim spędzasz czas w biurze. W wielu firmach jest klimatyzacja, co nierzadko rozwiązuje problem. Jednak co zrobić, gdy jest zepsuta lub po prostu jej nie ma? Rozwiązaniem będzie właściwy strój! Przekonaj się, jak możesz ubrać się do biura latem.

Ubiór do biura

Jeżeli w Twojej firmie nie ma dresscode’u możesz swobodnie postawić na ulubione ubrania. Oczywiście powinny być one dość eleganckie, ponieważ jako asystent dyrektora powinieneś wykazywać się profesjonalizmem w każdej formie. Przede wszystkim postaw na sukienki i spódnice. To właśnie one zagwarantują Ci największy komfort podczas wielu godzin w biurze.

Do sukienek warto ubierać koszule na ramiączkach i z kołnierzykiem. Doskonale się sprawdzają w każdej sytuacji, a więc na pewno warto je wybrać. Co jeszcze jest ważne w tym przypadku? Na pewno obuwie. W biurze możesz wybrać eleganckie sandały, który zapewnią Ci przewiew, a przy tym będą bardzo wygodne i stylowe. To idealne uzupełnienie każdej stylizacji.